1

Téma: Holešov 14.10.2017

Ahoj,

kluci z Holešova, by chtěli udělat nějaký takový podobný sraz jako byl v Jihlavě, ale u nich v Holešově. Takže zkuste navrhnout nějaké termíny.

Pro info již známé termíny drakiád:
- 17.9.2017 Bořitov
- 24.9.2017 Velké Meziříčí

Ahoj

Petr

2 Naposledy upravil: galasek (05.06.2017 20:51:12)

Re: Holešov 14.10.2017

Ahoj všichni,doufám že nějaký termín vybereme abychom se mohli sejít u nás.Petře jak to mám udělat abych tady mohl vložit nějaké fotky?

3

Re: Holešov 14.10.2017

Ahoj,
to je trochu složitější, tak jsem ti to napsal do emailu
Ahoj
Petr

4

Re: Holešov 14.10.2017

Ahoj. Za mě budu rád za další akci :-)

- = Prism Jazz ice = -
- = Prism Zephyr = -
- = R-sky Initial = -
- = Revolution EXP = -

5 Naposledy upravil: michal47 (28.06.2017 05:14:28)

Re: Holešov 14.10.2017

Pro některé je to trochu dál, ale protože podobně to maj někteří i do Jihlavy, tak bych se snažil taky pokud bude čas zúčastnit. Na delší cesty se rád svezu s Milanem a je to i cenově pro oba příjemnější. Pak je to i na něm jestli bude ochotný jet a bude mít čas.

Draci: Magnum,Thornback,Mohawk,Asmara,B'zar,Le Quartz,Mohawk 110%

6

Re: Holešov 14.10.2017

Michale četl jsem to tady, ale zatím jsem se do toho nechtěl vkládat nebo to rozebírat. Faktem je že jsem pro a jel bych. Záleží na tom kdy respektive jaký by to byl víkend. Jak všichni víte tak to v tomto směru mám trochu složitější. Osobně preferuji sudý víkend , to je pro mne nejjednodušší a bez starostí jediné co o těchto víkendech musím řešit je abych byl v neděli odpoledne v Benešově kam se mi vrací malej. Předpokládám že by se to dělalo od soboty do neděle. Jak to padlo v Jihlavě.
Pro mne a pro ostatní to je mírně z ruky (hlavně pro Šluknováky) takže bych počítal se stanem a přespáním. Tož abych si mohl s Holešovákama dát to jejich tekuté sluníčko smile

Draci EOLO: Over , Neox

7

Re: Holešov 14.10.2017

Ahojte,

napsal mi Milan, že to s modeláři domluvil na sobotu 14. 10. 2017
Tak sraz bude v Holešově od 10 do 17, ulice k Větřáku plocha Modelářů Holešov
https://mapy.cz/s/1N45Q

Ahoj

Petr

8

Re: Holešov 14.10.2017

Ubytování mohu zajistit,není to žádný problém.

9

Re: Holešov 14.10.2017

Ahojte, ja sa budem snazit prist na co najviac z tych troch znamych akcii, slubit neviem ale nic, lebo september bude pre mna asi najtazsi mesiac tohto roka, cakaju ma dolezite zmeny profesne aj osobne. Urcite sem napisem az sa to bude blizit.

10

Re: Holešov 14.10.2017

Ahoj,

Milan mi napsal, že pokud budete chtít ubytování v Holešově, tak není problém. Bylo by to kousek od plochy asi 300 m za cenu asi 350 Kč na osobu.

EuroPenzion Holešov
Tovární 1670
769 01 Holešov

Mobil: +420 737 944 838
Email: info@ubytovanivholesove.cz
http://www.ubytovanivholesove.cz

11 Naposledy upravil: galasek (27.07.2017 14:20:32)

Re: Holešov 14.10.2017

bubu323 napsal:

Michale četl jsem to tady, ale zatím jsem se do toho nechtěl vkládat nebo to rozebírat. Faktem je že jsem pro a jel bych. Záleží na tom kdy respektive jaký by to byl víkend. Jak všichni víte tak to v tomto směru mám trochu složitější. Osobně preferuji sudý víkend , to je pro mne nejjednodušší a bez starostí jediné co o těchto víkendech musím řešit je abych byl v neděli odpoledne v Benešově kam se mi vrací malej. Předpokládám že by se to dělalo od soboty do neděle. Jak to padlo v Jihlavě.
Pro mne a pro ostatní to je mírně z ruky (hlavně pro Šluknováky) takže bych počítal se stanem a přespáním. Tož abych si mohl s Holešovákama dát to jejich tekuté sluníčko smile

Ahoj, sluníčko je připravený,už se těšíme až přijedete.

12 Naposledy upravil: dafoemage (29.07.2017 08:33:38)

Re: Holešov 14.10.2017

Ubytování za tuhle cenu a kousek od plochy ? Víc si snad přát nemůžeme myslím :-) Počítá se teda s tím 14. říjnem s tím že se přespí a 15. domů ? Abych si kdyžtak včas stačil přehodit šichtu kdyby mi to vyšlo zrovna blbě.. :-)

- = Prism Jazz ice = -
- = Prism Zephyr = -
- = R-sky Initial = -
- = Revolution EXP = -

13

Re: Holešov 14.10.2017

Tady je video od kitařů z Holešova


ať se nalákají i další zájemci ;-)

14

Re: Holešov 14.10.2017

Dal jsem aspoň tohle na FB. Snad vyjde počasí :-) Čaves    https://www.facebook.com/draci.net/

- = Prism Jazz ice = -
- = Prism Zephyr = -
- = R-sky Initial = -
- = Revolution EXP = -

15

Re: Holešov 14.10.2017

dafoemage napsal:

Dal jsem aspoň tohle na FB. Snad vyjde počasí :-) Čaves    https://www.facebook.com/draci.net/

Super moc dík.

16 Naposledy upravil: galasek (07.10.2017 17:15:12)

Re: Holešov 14.10.2017

Zdravím všechny potenciální návštěvníky,kteří navštíví naše setkání v Holešově a chtěl bych jenom upozornit na příjezdovou cestu,která je výhodnější od zlínské ulice než z ulice k větřáku.Kdo přijede od Zlína tak za obcí Martinice je kruháč a po 100m je odbočka do leva na modelářskou plochu.Ten kdo přijede do Holešova z jiných stran,tak pojede směrem na Zlín a po opuštění města je ten samej kruhač,ale předním odbočíte zase do prava.Zdar a příjemnou cestu,už se těšíme. PS. Ti co budou chtět zůstat přes noc,tak si nezapomeňte domluvit nocleh v tom europenzionu. Zůčastní se akce také kiteboarding Holešov!!!

17

Re: Holešov 14.10.2017

Nová dobrá zpráva,přijedou drakiádníci z Vídně!!!

18

Re: Holešov 14.10.2017

Tak to je fakt dobrá zpráva. To už tedy bude velká akce ;-)

19

Re: Holešov 14.10.2017

Občerstvení zajištěno!!!!

20

Re: Holešov 14.10.2017

galasek napsal:
bubu323 napsal:

Michale četl jsem to tady, ale zatím jsem se do toho nechtěl vkládat nebo to rozebírat. Faktem je že jsem pro a jel bych. Záleží na tom kdy respektive jaký by to byl víkend. Jak všichni víte tak to v tomto směru mám trochu složitější. Osobně preferuji sudý víkend , to je pro mne nejjednodušší a bez starostí jediné co o těchto víkendech musím řešit je abych byl v neděli odpoledne v Benešově kam se mi vrací malej. Předpokládám že by se to dělalo od soboty do neděle. Jak to padlo v Jihlavě.
Pro mne a pro ostatní to je mírně z ruky (hlavně pro Šluknováky) takže bych počítal se stanem a přespáním. Tož abych si mohl s Holešovákama dát to jejich tekuté sluníčko smile

Ahoj, sluníčko je připravený,už se těšíme až přijedete.

Mluvil jsem s Milanem a nakonec nepojede. Musel bych jet sám a to se mi moc nechce protože je to docela daleko. Takže u mě to zatím vypadá že se taky nezúčastním. Zdá se že počasí vám bude přát tak si to užijte a pokud si to ještě nerozmyslím tak se uvidíme až v Jihlavě.

Draci: Magnum,Thornback,Mohawk,Asmara,B'zar,Le Quartz,Mohawk 110%

21

Re: Holešov 14.10.2017

Tak, to mě fakt mrzí,vše je připravené,grilování pivečko,svařáček,slivovička, hudba i to počasí má být dobré,je fakt,že to máte někteří daleko,proto jsem vám sehnal to ubytování kousek od plochy,protože by to chtělo na dva dny,tak nedá se nic dělat,třeba někdy jinde.