1

(35 odpovědí, posláno do Informace)

Jsou tam trubičky. Takže díky moc, objednáno smile

2

(35 odpovědí, posláno do Informace)

Ty jo tady se to rozjelo díky, za odpovědi smile Nakonec ale asi zůstanu u Genesise. Spíš mě v budoucnu lákají tažní draci než trikový, takže tohohle si ponechám a budu šetřit smile

Měl bych ale ještě dotaz. Na tom EOLO Genesis je hrozně špatně vyřešený středový křiž. (je nacvakávací) a nedávno se mi už tyčka zlomila. Byla už trochu roztřepená nandaváním a sundaváním a teď za silnějšího větru praskla úplně.

Rád bych ji vyměnil za novou + potřebuju nové takové ty gumové boční spojky (už jsou zpuchřelé) + jiný středový kříž + asi zarážky.

Všechno jsem našel na http://www.kitecentrum.cz, ale mám pár dotazů

Všechny ty náhradní spojky, i kříž jsou od firmy INVENTO. Vadí to nebo nevadí? Stačí když budu mít spravný rozměr tj. 4mm?

A dotaz na ty tyčky.

Podle tohohle obrázku:
http://sport.syta.cz/data/custom/image/produkty/eolo-genesis/parametry-black.jpg

by to měla být C - Spodní vzpěra     1 x 115cm, 4 mm carbon

Objednává se to tedy tak, že napíšu někam do komentáře 115cm téhle tyče?:) http://www.kitecentrum.cz/katalog-708-U … rubka-4-mm

3

(35 odpovědí, posláno do Informace)

Ahoj. Koupil jsem si před rokem a půl draka EOLO Genesis. Připadá mi dobrý, ale rád bych koupil lepšího smile Co byste mi doporučili? Chci asi něco většího. Nejsem si ale jistý, jestli to bude stát za to smile Proč bych si měl vlastně jiného draka kupovat? V čem bude ten dražší lepší?:) Tenhle už mi přijde docela dobrý (jen je dost malý).

Chápu, že dražší se bude asi lépe ovládat, ale bude se ovládat o 20% lépe, o 50%?:)

Rozdíl mezi ovladatelným drakem od ťamanů a tím EOLO Genesis je jasný (má ho kamarád a) potřebuje silný vítr a nemůže dělat takové věci jako já, ale nebude se už teď u těch "značkových" ten rozdíl smazávat?

Jde mi prostě o to jestli to má pro amatéra vůbec cenu a jestli to pro mě bude mít nějáký přínos za ty peníze. (max cenu si představuju tak okolo 3 tisíc)

Omlouvám se za krkolomnou otázku, ale snad jste mě pochopili.  smile