1

Téma: videa v tématu akrobatičtí draci

Ahoj,

navrhuji sloučit témata s videi do jednoho souhrnného, kam pak může být přispíváno a bude to dle mého názoru přehlednější pro všechny a nebude to dělat nepořádek v souhrnném tématu "akrobatičtí draci"

Draci: Krystal, Neox, Over, Enigma, Tribal a Tango II.

2

Re: videa v tématu akrobatičtí draci

323F napsal:

Ahoj,

navrhuji sloučit témata s videi do jednoho souhrnného, kam pak může být přispíváno a bude to dle mého názoru přehlednější pro všechny a nebude to dělat nepořádek v souhrnném tématu "akrobatičtí draci"

btw to samé by šlo i s obdobným tématem "obrázky", ale to jsem si všiml, že už je vyřešeno pod tématem "preview"

Draci: Krystal, Neox, Over, Enigma, Tribal a Tango II.

3

Re: videa v tématu akrobatičtí draci

Máš pravdu. Taky to není úplně dle mých představ. Takhle ,ale ke každému videu je vlastně diskuze. Když to bude na jedný hromadě ,tak tuhle možnost ztratíme. Zkusím to ale nějak vymyslet ?

Draci: Magnum,Thornback,Mohawk,Asmara,B'zar,Le Quartz,Mohawk 110%

4

Re: videa v tématu akrobatičtí draci

michal47 napsal:

Máš pravdu. Taky to není úplně dle mých představ. Takhle ,ale ke každému videu je vlastně diskuze. Když to bude na jedný hromadě ,tak tuhle možnost ztratíme. Zkusím to ale nějak vymyslet ?

jj, to mi nedoslo. Tak by to mohlo byt hned v korenovem foru tema "videa" kde by byla subtemata s jednotlivymi videi.

Draci: Krystal, Neox, Over, Enigma, Tribal a Tango II.

5

Re: videa v tématu akrobatičtí draci

jen aby se z diskuze nestala galerie, ta je jinde ;-)

6

Re: videa v tématu akrobatičtí draci

Tomu se podle me neubranis, forum jako takove neni pouze k diskuzi. Prijde mi mnohem pohodlnejsi proklikavat nebo vkladat vlakna s ruznymi videi tady na foru. Galerii bych ponechal pro fotky.

Elliot Enigma
HQ JIVE - R.I.P.