1

Téma: Valašské Meziříčí a okolí - 2.-10.7.2011

Ahoj, v termínu 2.-10.7.2011 se budu pohybovat ve Valašské Meziříčí a jeho okolí. Takže pokud by byl zájem, můžeme se domluvit na nějakém společném létání.

Např. ve ValMezu na Štěpánově nebo v Juřince na letišti. Při nejhorším ;-) jsem ochoten dojet i do Frýdku.

2

Re: Valašské Meziříčí a okolí - 2.-10.7.2011

Čau, hlásím se jako potenciální přihlížeč-očumovač. Delux s Enigmou to tuším taky nemá daleko  cool

3

Re: Valašské Meziříčí a okolí - 2.-10.7.2011

Proč očumovač, snad létač ;-) U mne toho moc neočumíš. Delux létá lépe a má to opravdu blízko, protože je přímo z ValMezu, ale jestli není někde na prázdninách, protože se do teď neozval.
Jak tak ale sleduji počasí, tak to až tak růžově nevidím a navíc, budu muset už v pátek odpoledne odjet nazpět do Brna.
Takže, kdy by ti to tak nejlíp vyhovovalo a kde? Ale do Ostravy se mi moc jet nechce sad

4

Re: Valašské Meziříčí a okolí - 2.-10.7.2011

OK, tak teda létač  wink  Auto mám, ValMez není daleko, takže pokud víš o nějaké dobře střižené louce ve ValMezu či přilehlém okolí tak můžem tam. Stačí dát nějaký odkaz na mapě.
Počasí je fakt napytel navíc nemám dovolenou, takže pro mě ideál v pracovní dny zhruba od 15:00 Volno mám jen v úterý, to bych se snad mohl urvat.

5

Re: Valašské Meziříčí a okolí - 2.-10.7.2011

Podle počasí bych to spíše viděl až středa, čtvrtek. Ve středu by mělo i foukat, ve čtvrtek už méně. Podle toho co píšeš tedy odpoledne po té 15 hod.
Dej vědět, který den ti lépe vyhovuje a v kolik tak asi by jsi mohl dojet.
Navrhuji letiště v Juřince http://www.mapy.cz/#x=17.926495&y=4 … _1&t=s

6

Re: Valašské Meziříčí a okolí - 2.-10.7.2011

Dobrá tedy, pro mě nejvhodnější čtvrtek 15:00, letiště Juřinka

7

Re: Valašské Meziříčí a okolí - 2.-10.7.2011

Dobře. Budu s tím počítat.

8

Re: Valašské Meziříčí a okolí - 2.-10.7.2011

S tím větrem to zítra vidím bledě. Max tak 2 m/s a to ještě v nárazech sad

9

Re: Valašské Meziříčí a okolí - 2.-10.7.2011

Taky mám ten pocit, zítra kolem poledne Ti napíšu SMS jak to vypadá a uvidíme jestli to bude mít cenu...

10

Re: Valašské Meziříčí a okolí - 2.-10.7.2011

Tak jsme to dnes odpískali. Ve ValMezu bylo dusno, parno a skoro bezvětří. Takže nestálo za to, se v tom to počasí honit. Lepší to bylo u vody ;-)
Takže snad někdy příště ...

11

Re: Valašské Meziříčí a okolí - 2.-10.7.2011

To je jako vždycky. A dnes krásně fouká. Možná i trochu moc a poryvově, ale fouká.

12

Re: Valašské Meziříčí a okolí - 2.-10.7.2011

Máme asi podobné štěstí na počasí. Dnes celý den sedím v práci, co chvíli koukám na břízy za oknem a od rána do čtyř naprostá paráda. No a když jsem až kolem šesté dorazil na louku, tak už zase sotva fouklo...