1

Téma: Pocasi

Hola, zdravim vas.

Nemate nekdo nejaky kvalitni zdroj pocasi, tedy zejmena ocekavaneho vetru? Ja se poslednich par dni tesil, ze si zalitam, nicmene bud nefouka nebo prsi sad Tak bych se rad na nejaky okamzik tesil smile

Diky a at fouka (a neprsi). M.

2

Re: Pocasi

http://www.windguru.cz

Draci: Magnum,Thornback,Mohawk,Asmara,B'zar,Le Quartz,Mohawk 110%

3

Re: Pocasi

Diky moc, perfektni. Uz ted mam pocit, ze v utery mam dovolenou smile Hned je lip, kdyz je na co se tesit smile

4

Re: Pocasi

Ber to trochu s rezervou,  je to předpověď zpožděná, takže ne vždy to musí vyjít. I tak se dá podle toho trochu plánovat. Dobrý je taky najít si poblíž bydliště na netu nějakou meteostanici, která ukazuje kolik to vlastně fouká. Mockrát sem čekal že bude foukat a byla z toho jen procházka na louku a zpátky.  smile

Draci: Magnum,Thornback,Mohawk,Asmara,B'zar,Le Quartz,Mohawk 110%

5

Re: Pocasi

Jestli te to potesi, za poslednich par tydnu mam skore 5/6, pricemz ten jediny vylet co skoncil letanim skoncil pote, co jsem to pri poryvu narval do zeme a zlamal co se dalo smile Nicmene pes je desne stastnej, protoze kdyz se neleta, tak se beha :-D

Kazdopadne ta predpoved je skvela. I kdyby to sedelo jen s nejakou relativne malou pravdepodobnosti, tak hadam ze v pondeli bude utery uz hodne presne a zjistit si takovych mist je super. A hlavne hned videt mnozstvi srazek, vitr v km/h ci bft a narazy.. parada. Zkusim utery sjet na Sec a uvidime wink Dam vedet, pripadne aspon nafotim trosky, pokud to dopadne tak blbe jako minule :-D

6

Re: Pocasi

Osobně ještě používám:

Je dobré předpovědi zkombinovat, protože většinou používají jiný výpočtový model a data.
Na základu těchto předpovědí jsem pak schopný docela přesně říct jak bude. Ale vítr se moc nedá určit, protože dost záleží na místních podmínkách a terénu.

7

Re: Pocasi

Zdravim Vas, tak dovolena nakonec nebyla, nicmene stejne jsem si zaletal. Sice v desti, ale i to se (doufam smile) pocita wink.

Vytahl jsem dokonce Enigmu, uplne super drak. Trochu me to jeji chovani prekvapilo, ale presto skvely. Doporucuje 9 z 10.. :-D

Kazdopadne diky za odkazy, zatim beru hlavne ten windguru, sedel zatim velmi presne. Ale casem to prostuduju doufam cele.

8

Re: Pocasi

Dneska výbornej vítr. Sluníčko svítilo, prostě paráda. Vydržel sem asi tři hodiny a moc mě to bavilo  smile

Draci: Magnum,Thornback,Mohawk,Asmara,B'zar,Le Quartz,Mohawk 110%

9

Re: Pocasi

To je dobrá zpráva. Tak aspoň někdo využil pěkného víkendu a šel lítat ;-)