1

Téma: Jihlava 2023 ???

Ahoj,

začátkem května míváme obvykle sraz v Jihlavě. Letos by to měl být 12, protože jsme se v kovidových rocích nesešli.

První dva víkendy jsou v pondělí svátky, tak nevím, jestli se má cenu scházet, ale pokud by byl zájem, tak ano. Ale šlo by to pak následující víkendy, když už žádné svátky nejsou, 13.-14.5., 20.-21.5. a 27.-28.5.

Po zkušenosti z minula, kdy byl sraz až 18.6. a vše okolo bylo vzrostlé (řepka), takže když do toho spadl drak, tak se horko těžko vymotávali šňury, bych to moc do zadu neposouval ;-)

Sraz by byl zase jen na jeden den, tz. sobota nebo neděle.

Doufám, že se nás letos sejde víc a ne jako minule jen já s Michalem ;-)

Když tak prosím dejte co nejdříve vědět váš názor, ať mohu domluvit plochu

Díky

Petr

2 Naposledy upravil: galasek (08.03.2023 18:15:10)

Re: Jihlava 2023 ???

Je mi to jedno, přijedu na víkend, pokud nás někdo nebude vyhazovat. Nezapomeň okolo uplnku

3

Re: Jihlava 2023 ???

Ahoj,

nevymýšlej si ;-)

Akce bude v tom termínu, kdy bude mít co nejvíc lidí čas a budeme doufat, že bude foukat a nebude pršet :-)

Co se týče vyhazování tak snad ne. Ale na plochu se nebude dát vjet. Je tam mezi stáním a plochou příkop. Budete muset stát na té ploše na stání.

Ahoj

Petr

4

Re: Jihlava 2023 ???

JA 27 nemůžu jedu do Maďarska na Drakiádu

5

Re: Jihlava 2023 ???

Ja zatial nemam nic na maj (kveten) planovane, takze kedykolvek. Jedine co mi do toho moze prist je sutaz dronov. A od vianoc mam novy prirastok - Revolution Reflex XX, tak by som ho rad prisiel prevetrat. smile

6

Re: Jihlava 2023 ???

Psal jsem ti na email

7 Naposledy upravil: pvalen (22.03.2023 17:15:41)

Re: Jihlava 2023 ???

galasek napsal:

Psal jsem ti na email

Nic mi nepřišlo, ani na jednu emailovou adresu a ve spamu taky nic není.

Aha, tak dobře, to tedy bylo pro Mio, kterému jsi napsal a zatím se ti neozval. Tak to jsem blbě pochopil ;-)

8

Re: Jihlava 2023 ???

mio napsal:

Ja zatial nemam nic na maj (kveten) planovane, takze kedykolvek. Jedine co mi do toho moze prist je sutaz dronov. A od vianoc mam novy prirastok - Revolution Reflex XX, tak by som ho rad prisiel prevetrat. smile

a už s ním umíš toto ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=87JvCGMC514

9

Re: Jihlava 2023 ???

Já uvidím jak mi to vyjde holedně práce. Dělám teď dost nestandartně v zahraničí a doma jsem vždycky jen pár dní

- = Prism Jazz ice = -
- = Prism Zephyr = -
- = R-sky Initial = -
- = Revolution EXP = -

10

Re: Jihlava 2023 ???

Ahoj,

vzhledem k tomu, že holešovičáci nemohou 27.5. a ostatním to je relativně jedno, tak to zatím vypadá na některý z těchto termínů 13.-14.5. a 20.-21.5.

Tak asi bych to dal v sobotu 13.5. - to bude měsíc "couvat" a bude v polovině ;-)

Pokud se ještě nikdo neozve, že by mu vyhovoval lépe jiný termín, tak bych to začátkem dubna uzavřel a začal domlouvat místo.

Ahoj

Petr

11

Re: Jihlava 2023 ???

Neber ohledy na nás, pravděpodobně nepřijedeme, pokud nemůžeme stát na ploše tak to pro nás nemá cenu

12

Re: Jihlava 2023 ???

galasek napsal:

Neber ohledy na nás, pravděpodobně nepřijedeme, pokud nemůžeme stát na ploše tak to pro nás nemá cenu

Tady můžeš určitě stát ;-)