1

Téma: 12.celorepublikový sraz - Jihlava 2022

Zveme všechny zájemce o létání s draky, na 12. celorepublikový sraz - společné létání nejen s akrobatickými draky, ale i jinými ;-)

Akce se koná v Jihlavě vyjímečně koncem černa a to 18.6.2022 (sobota) na Bradelském vrchu [49.3970761N, 15.5424778E].
Sraz účastníku je v 10 hod., ukončení akce odpoledne dle zájmu.

Všichni zájemci jsou vítáni. Od začátečníků až po profesionály. Jedná se hlavně o výměnu zkušenosti, naučení se novým trikům, vzájemné seznámení apod.

Občerstvení vlastní.

A co je v plánu?

  • létání, létání a zase létání ;-)

  • a mimo to také povídání a vysvětlování a ukazování jak se co dělá, či mělo se dělat

  • a letos opět nějaké soutěže a předvádění

  • můžete si vyzkoušet létání s jinými typy draků i létání nebo, pokud to bude možné, jízdu s trakčním drakem -  kiting (tříkolka, travní lyže, mountainboard apod.)

Více informací ...

Poznámka či prosba
Napište do diskuze níže co by jste chtěli na srazu dělat, vidět, případně nějaké vaše návrhy, vzkazy, připomínky apod.
Děkuji

2

Re: 12.celorepublikový sraz - Jihlava 2022

Ak mi do toho nic nepride, a bude aj pocasie ok, tak by som prisiel.

3 Naposledy upravil: galasek (29.04.2022 05:57:18)

Re: 12.celorepublikový sraz - Jihlava 2022

Ahoj Mio od 4.6 do 6.6 je drakiáda v Pakoztu. Já s manželkou tam budem.

4

Re: 12.celorepublikový sraz - Jihlava 2022

Ahoj, dohodnem sa doma a mozno by sme v sobotu 4.6. prisli na jeden den.

5 Naposledy upravil: mio (03.06.2022 22:15:07)

Re: 12.celorepublikový sraz - Jihlava 2022

Tak nieco mi do toho predsa prislo, takze nepridem. sad S Milanom sa vidime dufam zajtra v Pakozde..

6

Re: 12.celorepublikový sraz - Jihlava 2022

Ahoj. Přátelé je mi moc líto ale musím se z letoška vyzout kvůli zdravotnímu stavu. Večer mě přepadly horečky a fňukám v posteli :-((( Nezlobte se. Jan

- = Prism Jazz ice = -
- = Prism Zephyr = -
- = R-sky Initial = -
- = Revolution EXP = -

7

Re: 12.celorepublikový sraz - Jihlava 2022

Díky za organizaci a pohodové odpoledne. S účastí to bylo slabší a i vítr mírný. Když už ale trochu fouklo tak to lítalo pěkně.

Draci: Magnum,Thornback,Mohawk,Asmara,B'zar,Le Quartz,Mohawk 110%

8

Re: 12.celorepublikový sraz - Jihlava 2022

Dodatečně a opožděně děkuji všem účastníkům - Michalovy, redaktorce, fotografovy a dvěma rodinám (3 dospělí a 3 děti) za "hojnou" účast ;-)

Jak píše Michal. Počasí vyšlo, až jako obvykle na ten vítr ;-) Přijel jsem pěkně spálený ;-)