1

Téma: Jihlava 2020 - kdy a jestli?

Ahoj,

začátkem května bývá obvykle sraz v Jihlavě. Letos by to měl být již 11.

Takže opět první otázka zní. Sejdeme se? Bude mít někdo zájem?

A pak druhá. Kdy? Letos mám problém s tím, že v podstatě mám všechny květnové víkendy obsazené, protože se mi tam přesunuly nějaké akce z dubna, takže mohu jen 1.-3.5.2020.

Proto se chci zeptat, jestli by jste někdy některý z těchto dnů mohli a nebo, když si vymyslíte nějaký jiný termín, tak vám to domluvím a byli by jste tam beze mne ;-)

Prosím o odpověď nejpozději do konce března, abych pak mohl zarezervovat plochu

Díky

Petr

2

Re: Jihlava 2020 - kdy a jestli?

Tak nikde není psáno že by se to nedalo udělat třebas následující měsíc, jinak ta sobota 2. by byla asi nejvhodnější. Pátek pracuju a neděle by byla fajn odpočinková :-) Já jedu a kamarád Petr jistě taky, i když to s ním musím probrat.

- = Prism Jazz ice = -
- = Prism Zephyr = -
- = R-sky Initial = -
- = Revolution EXP = -

3

Re: Jihlava 2020 - kdy a jestli?

dafoemage napsal:

Tak nikde není psáno že by se to nedalo udělat třebas následující měsíc, jinak ta sobota 2. by byla asi nejvhodnější. Pátek pracuju a neděle by byla fajn odpočinková :-) Já jedu a kamarád Petr jistě taky, i když to s ním musím probrat.

Tak pojede i Petr. Sedla by mu ta sobota 2.

- = Prism Jazz ice = -
- = Prism Zephyr = -
- = R-sky Initial = -
- = Revolution EXP = -

4

Re: Jihlava 2020 - kdy a jestli?

pvalen napsal:

Ahoj,

začátkem května bývá obvykle sraz v Jihlavě. Letos by to měl být již 11.

Takže opět první otázka zní. Sejdeme se? Bude mít někdo zájem?

A pak druhá. Kdy? Letos mám problém s tím, že v podstatě mám všechny květnové víkendy obsazené, protože se mi tam přesunuly nějaké akce z dubna, takže mohu jen 1.-3.5.2020.

Proto se chci zeptat, jestli by jste někdy některý z těchto dnů mohli a nebo, když si vymyslíte nějaký jiný termín, tak vám to domluvím a byli by jste tam beze mne ;-)

Prosím o odpověď nejpozději do konce března, abych pak mohl zarezervovat plochu

Díky. Ahoj hlavně zariď aby nás z plochy nikdo nevyhazoval tak jako v loni

Petr

5

Re: Jihlava 2020 - kdy a jestli?

Tady draci Holešov,v loni nás nějakej dulezitej frajer vyhazoval, takže moc chutí nemám  přijet,pokud zaridis že se to nebude opakovat,tak bychom přijeli

6

Re: Jihlava 2020 - kdy a jestli?

dafoemage napsal:

Tak nikde není psáno že by se to nedalo udělat třebas následující měsíc, jinak ta sobota 2. by byla asi nejvhodnější. Pátek pracuju a neděle by byla fajn odpočinková :-) Já jedu a kamarád Petr jistě taky, i když to s ním musím probrat.


Ahoj,

v pátek 1.5. slavíš svátek práce prací?

Ono to u mne ani ten následující měsíc není s volným víkendem nijak růžové ;-)

Petr

7

Re: Jihlava 2020 - kdy a jestli?

galasek napsal:

Ahoj hlavně zariď aby nás z plochy nikdo nevyhazoval tak jako v loni

Ahoj,

dobře pokusím se a dám pak vědět

Ahoj

Petr

8 Naposledy upravil: mio (28.02.2020 18:18:03)

Re: Jihlava 2020 - kdy a jestli?

Mne je uplne jedno, ak bude pocasie fajn tak pridem, kedze Cerviu tento rok vdaka pandemii nedavame.

9

Re: Jihlava 2020 - kdy a jestli?

Taky bych se zastavil když nebude celej den pršet.

Draci: Magnum,Thornback,Mohawk,Asmara,B'zar,Le Quartz,Mohawk 110%

10

Re: Jihlava 2020 - kdy a jestli?

mio napsal:

Mne je uplne jedno, ak bude pocasie fajn tak pridem, kedze Cerviu tento rok vdaka pandemii nedavame.

Ahoj tady Milan,o jaké pandemii píšeš? Myslíš ten koronavir?To snad nemyslíš vážně? Myslíš že to zruší? A co tak Pandorf přijedete?

11

Re: Jihlava 2020 - kdy a jestli?

Ano koronavirus. Dufam ze to zrusia kedze sme sa rozhodli neist, nebolo by mi to az tak luto. Pandorf uvidim este, neviem.

12

Re: Jihlava 2020 - kdy a jestli?

pvalen napsal:
dafoemage napsal:

Tak nikde není psáno že by se to nedalo udělat třebas následující měsíc, jinak ta sobota 2. by byla asi nejvhodnější. Pátek pracuju a neděle by byla fajn odpočinková :-) Já jedu a kamarád Petr jistě taky, i když to s ním musím probrat.


Ahoj,

v pátek 1.5. slavíš svátek práce prací?

Ono to u mne ani ten následující měsíc není s volným víkendem nijak růžové ;-)

Petr


Pracuju jako zásobovač jídelních automatů (fabriky, školy atd) a někde se o svátek fachčí a někde ne .-)

- = Prism Jazz ice = -
- = Prism Zephyr = -
- = R-sky Initial = -
- = Revolution EXP = -

13

Re: Jihlava 2020 - kdy a jestli?

@galasek: tak uz tu Cerviu zrusili, resp. presunuli na koniec septembra... sad

14

Re: Jihlava 2020 - kdy a jestli?

A co tedy s Jihlavou? Pokračujeme v organizování a nebo to kvůli koranoviru zrušíme?

Jaký je váš názor?

Díky

15 Naposledy upravil: mio (24.03.2020 16:53:17)

Re: Jihlava 2020 - kdy a jestli?

Ja urcite nikam nejdem kym to neprehrmi. V dome zije 8 ludi, z toho dvaja nad 65 rokov a dvaja pod 10 rokov. Nestoji mi to za ten risk. Sorry. Tak snad na jesen v Boritove. Nehovoriac o tom ze ma nepustia cez hranice smile

16

Re: Jihlava 2020 - kdy a jestli?

Uvidíme co bude za měsíc. Teď nevíme co bude za týden, kor s těma vládníma debilama. Teď hlavně ani nesmíme vylézat ven kromě nutných cest a jestli to bude platit, nestojíme o flastr.

- = Prism Jazz ice = -
- = Prism Zephyr = -
- = R-sky Initial = -
- = Revolution EXP = -

17

Re: Jihlava 2020 - kdy a jestli?

Asi bych to zrušil a případně se uvidíme v Bořitově když vyjde počasí.

Draci: Magnum,Thornback,Mohawk,Asmara,B'zar,Le Quartz,Mohawk 110%

18

Re: Jihlava 2020 - kdy a jestli?

Tak dobře. Tím to tedy ruším pro letošní rok sraz v Jihlavě sad

Doufejme, že vyjde aspoň Bořitov ;-)