1

Téma: 11.celorepublikový sraz - Jihlava 2019

Zveme všechny zájemce o létání s draky, na 11. celorepublikový sraz - společné létání nejen s akrobatickými draky, ale i jinými ;-)

Akce se koná v Jihlavě začátkem května a to 11.5.2019 (sobota) na Bradelském vrchu [49.3970761N, 15.5424778E].
Sraz účastníku je v 10 hod., ukončení akce odpoledne dle zájmu.

Všichni zájemci jsou vítáni. Od začátečníků až po profesionály. Jedná se hlavně o výměnu zkušenosti, naučení se novým trikům, vzájemné seznámení apod.

Občerstvení vlastní.

A co je v plánu?

  • létání, létání a zase létání ;-)

  • a mimo to také povídání a vysvětlování a ukazování jak se co dělá, či mělo se dělat

  • a letos opět nějaké soutěže a předvádění

  • můžete si vyzkoušet létání s jinými typy draků i létání nebo, pokud to bude možné, jízdu s trakčním drakem -  kiting (tříkolka, travní lyže, mountainboard apod.)

Více informací ...

Poznámka či prosba
Napište do diskuze níže co by jste chtěli na srazu dělat, vidět, případně nějaké vaše návrhy, vzkazy, připomínky apod.
Děkuji

2

Re: 11.celorepublikový sraz - Jihlava 2019

Ahojte, ak by mal niekto nahodou nazvys kusok karbonovej tyce, 6mm/2mm, dlzka 6.7cm, a mohol by mi ju priniest na akciu, budem mu velmi vdacny... Drzme si palce za pocasie a dufam ze sa vsetci vidime!

3

Re: 11.celorepublikový sraz - Jihlava 2019

mio napsal:

Ahojte, ak by mal niekto nahodou nazvys kusok karbonovej tyce, 6mm/2mm, dlzka 6.7cm, a mohol by mi ju priniest na akciu, budem mu velmi vdacny... Drzme si palce za pocasie a dufam ze sa vsetci vidime!

Rád bych pomohl Mio ale tuhle bohužel nemám :-(

- = Prism Jazz ice = -
- = Prism Zephyr = -
- = R-sky Initial = -
- = Revolution EXP = -

4

Re: 11.celorepublikový sraz - Jihlava 2019

mio napsal:

Ahojte, ak by mal niekto nahodou nazvys kusok karbonovej tyce, 6mm/2mm, dlzka 6.7cm, a mohol by mi ju priniest na akciu, budem mu velmi vdacny... Drzme si palce za pocasie a dufam ze sa vsetci vidime!

Rád bych pomohl Mio ale tuhle bohužel nemám :-(

- = Prism Jazz ice = -
- = Prism Zephyr = -
- = R-sky Initial = -
- = Revolution EXP = -

5

Re: 11.celorepublikový sraz - Jihlava 2019

Už to mám pro tebe nachystané

6

Re: 11.celorepublikový sraz - Jihlava 2019

Zbytek 6mm tyčky bych taky nějaký našel. Záleží i na co to je a některé tyčky pak můžou mít vnější průměr 6,1mm a může to vadit. Jednou mi nešla tyčka do kříže a musel jsem díru zvětšit a jindy jsem jí zase nastavoval epoxidem aby to nebylo volné. To označení by mělo být asi 6/4mm.

Draci: Magnum,Thornback,Mohawk,Asmara,B'zar,Le Quartz,Mohawk 110%

7

Re: 11.celorepublikový sraz - Jihlava 2019

Michal, ano mas pravdu, 6/4, s 2mm dierou. Potrebujem to pouzit ako pojitko dvoch casti tycky, original sa odlepil a niekde mi vypadol. Takze by bolo fajn keby to malo presne 6mm. To vnutro je asi jedno, bude to v nabezke delty, takze namahane to velmi nie je.

Inak stale som na pochybach ci vobec pridem, podla poslednej predpovede ma zacat o 13tej prsat, na tie 2-3 hodky sa mi to moc neoplati. Budem sa rozhodovat na poslednu chvilu.

8

Re: 11.celorepublikový sraz - Jihlava 2019

Ahoj,
tady je článek o srazu v Jihlavských Listech co napsal a nafotil pan Singr, co tam za námi byl
https://jihlavsky.denik.cz/zpravy_regio … 90512.html

Prosím, ty co fotili, o zaslání fotek. Nejlépe přes např. Úschovna. Ti co už mi je poslali, je znova posílat nemusí. Díky.

9

Re: 11.celorepublikový sraz - Jihlava 2019

Ahojte,
nemáte někdo chuť a náladu na napsání nějakého článku (cca max list ve wordu) o srazu v Jihlavě? Nejsem moc spisovatel a nějak se k tomu nemohu dokopat sad
Díky