1

Téma: Kolekce výrobků uprostřed sezóny 2017/2018

Získat víc. Dělat víc ;-

Za prvé a především, jsme kiteboardisti. Milujeme to, co děláme a děláme to, co milujeme.

Jsme inspirováni kolektivním úsilím špičkových talentů v tomto odvětví. Naish byl průkopníkem pokroku v kiteboardingu od samého počátku. O dvě desetiletí později, jsme odhodláni jít vpřed a užívat každý začátek, jako příležitost tlačit vývoj.

Uprostřed sezón vám s nadšením představíme dva zbrusu nové draky, novou desku a naše nejnovější technologické inovace, které pozvedají již to pravé, vyzkoušené a oblíbené.

Tyto výrobky nabízí dostatečný výkon pro váš vývoj, svobodu objevit jedinečný styl jízdy, instinktivní ovládání a schopnost dostat se na vodu, když nikdo jiný nemůže. Podívejte se, čeho můžete dosáhnout, když budete jezdit Naish. Získat více. Dělat více.


BOXER: dokonalá kombinace univerzálnosti a inovace
Velikosti: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Adaptabilní a odpuštějící, BOXER spojuje účinnost a inovace, vytváří ideální nastavení pro odhalení vašeho osobního stylu jízdy.


DASH: Vysoký výkon na dosah ruky
Velikosti: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14
V případě, že slova "rychle" a "intenzivně" jsou součástí vašeho každodenního slovníku, pak je to kite pro vás. Navržen pro zkušené jezdce, Dash je výkonný umělec pro pokročilého kitera s dovednostmi k odemknutí své silné stránky. Ultra citlivý Dash je určen pro ty, kteří posouvají hranice a odmítají sledovat přímku.


RIDE: Objevte výhody intuitivity
Velikosti: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14
Ride je skvělý kite pro lidi v nejranějších fázích kitingu, není to drak, který je snadné přerůst a poskytuje kiterovi potřebný výkon bez ohledu na jejich zkušenosti.


FLY: nikdy nezůstanete stát díky slabému větru
Velikost: 17
Lehký a nesmírně rychlý drak své velikosti, Fly přináší hladkou, ale výkonnou jízdu v lehkém až slabém větru, takže můžete jezdit tak jako jakýkoliv jiný větrný den. Pro 2017/18 jsme upravili průměr přední hrany, který umožňuje draku létat dál vpřed pro lepší vít na návětrné straně a snadnou manipulaci. Odstraňte termín "slabí vítr" ze svého slovníku a dostaňte se na vodu a létejte.