1

Téma: Nová kolekce NAISH 2016/17 - produktové video

"Kvalita nebo množství?!" - Pokud jde o váš čas na vodě, zasloužíte si oboje. Nabídka byla navržena tak, aby vše bylo naplněno, již v polovině sezóny. Řada draků je vybavena tak, že usnadňují manipulaci, jsou intuitivní a budete je cítit jako prodloužení sebe sama.

  • Ride – stabilní, jednoduše a bez námahy ovladatelný

  • Trip – s citlivým depowerem k přesnému řízení

  • Fly - vynikající ve slabém větru s výjimečnou silou

Naish zajistil, že z draků pro sezónu 2016/17, v každém okamžiku na vodě, z nich vymáčknete maximum.

RIDE: ALL-AROUND FREERIDE
Sizes:  4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14
Díky snadnosti a přístupnosti je Naish Ride velice oblíbený mezi jezdci na všech úrovních. Ideální pro ty, kteří chtějí rychle postupovat a rozšiřovat své schopnosti. Otevřená střední část tohoto lehkého draka a jen dvě vzpěry, poskytují vynikající výkon a udržují plynulý přenos výkonu v zatáčkách. Snadný start z vody poskytuje větší pohodlí, zatímco mírně zploštělý oblouk vytváří více povzbuzení pro snadné skákání a "list-in-and-go" pocit. Ride je konzistentní umělec s neuvěřitelnou kontrolou a díky jeho univerzálnosti si jej budou vybírat nový i zkušení jezdci jako jejich "go-to" kite pro širokou škálu stylů.

TRIP: FOIL/UNDERPOWERED RIDING
Sizes: 8,10,12
Slabý vítr - žádný problém! Naish Trip vyniká v poddimenzovaných podmínkách. Ideální pro středně pokročilé až pokročilé jezdce, neuvěřitelně lehký, s méně vzpěrami, přináší výhodu většího draka při zachování rychlého, přesného řízení menšího draka. Ideálně vhodný pro rozmařilé počasí, citlivý depower a nízká hmotnost, ve srovnání s jinými draky této velikosti, podporuje plynulé přechody pro hladkou jízdu. S Trip zažijte více dní na vodě.

FLY: LIGHTWIND FREERIDE
Size: 15
Lehký a nesmírně rychlý draka ve své velikosti, Naish Fly zajišťuje plynulou, ale výkonnou jízdu ve slabém větru nebo při okrajových povětrnostních podmínkách. Jezdci se ocitnou v super slabém větru, ale rychlost draka a pocit z něj bude jako by byl normální větrný den. Tento rok je Fly nový, konstruktéři upravili průměr přední hrany, což umožnilo draku létat dál vpřed na návětrné straně a usnadnilo manipulaci. Nedovolte, aby slabý vítr zničit váš den. Chyťte Fly a maximalizujte svůj čas na vodě.