1

Téma: Jihlava 2016 - ANO/NE

Ahoj,

protože na posledních srazech v Jihlavě bývám jen já a Michal a případně někdo další, tak se chci zeptat, jestli má cenu tento sraz organizovat.

Kdo z vás předpokládá, že by do Jihlavy začátkem května jel. Sraz by byl některý den (sobota nebo neděle) z víkendu 7.-8.5. nebo 14.-15.5.

Dejte mi prosím vědět ano či ne do konce března a který den by byl pro vás optimální

Díky

Ahoj

Petr

2

Re: Jihlava 2016 - ANO/NE

Nečekám , že se dočkáme nějaké větší diskuze na tohle téma. Pro mě návštěva Jihlavy jednou do roka není problém, protože to mám kousek. Chápu ale ,že pronájem plochy na letišti něco stojí a pokud se sejdeme zase jen ve dvou tak bych to opravdu zrušil.

Draci: Magnum,Thornback,Mohawk,Asmara,B'zar,Le Quartz,Mohawk 110%

3

Re: Jihlava 2016 - ANO/NE

Počkám do konce března a když se nikdo další neozve, tak to zruším. Ozvali se mi jen dva kluci s jednošňůrákama. Jeden že ne, že když tak přijede až do Bořitova a druhý, by přijel, pokud by bylo dobré počasí ;-)

No jo no, prvotní nadšení opadlo, zájem ochladl, u mladých se rozrostly rodiny, přibylo starostí. Takže srazy už budou jen malé, nějakých místních skupin, pokud se někdo domluví.

4 Naposledy upravil: dafoemage (21.03.2016 01:11:58)

Re: Jihlava 2016 - ANO/NE

Mňo za sebe bych se zůčastnil rád, byť to mám 200KM ale auto to snad zvládne :-) jinak náhodou jsem se seznámil s klukem co bydlí kousek a baví ho lítat. Má Infinity a Elliot x dream. Skusím mu říct jestli by měl zájem a já bych provětral Zephyrka nebo si jen zablbnul s Jazzem. Každopádně bych chtěl dorazit už jen proto že bych se rád naučil. Zatím umím tak zatáčet :-)

- = Prism Jazz ice = -
- = Prism Zephyr = -
- = R-sky Initial = -
- = Revolution EXP = -

5

Re: Jihlava 2016 - ANO/NE

Nečekej že se něco naučíš. Chce to jen trénovat.

Draci: Magnum,Thornback,Mohawk,Asmara,B'zar,Le Quartz,Mohawk 110%

6

Re: Jihlava 2016 - ANO/NE

Tak pokud by jste byli aspoň vy dva, tak to už je o 100% víc jako na poslení Jihlavě ;-)

Ano, trénovat. Ale pod dohledem Michala to jde lépe a postup je rychlejší ;-)

7

Re: Jihlava 2016 - ANO/NE

Ahojte, ja predpokladam ze by som si tiez mohol spravit ten vylet, ak sa nic vazne neudeje a nebude prsat.

Ten prenajom sa plati vopred, t.j. nie je mozne ho zrusit operativne v pripade zleho pocasia? To by bola dost velka nevyhoda, vzhladom na to ze to pocasie si v poslednej dobe robi co chce. Mam luku kusok od letiska a tu dokonca ani METAR aktualizovany kazdu pol hodinu dost casto nesedi s realitou.

Termin by som nechal otvoreny co najdlhsie, potom je viac moznosti vychytat dobre pocasie.

8

Re: Jihlava 2016 - ANO/NE

Tak tím "naučím" samozřejmě myslím že aspoň budu vědět co s rukama. Ukázáno naživo a zkonzultováno je 100X lepší než pouhé video .) Jinak co se týká pronájmu letiště, nevím kolik se platí ale měl bych jednu alternativu pro příště. Kus od místa kde žiju je slavné letiště Mimoň které kdysi používali rusáci a žádný pronájem se tam neplatí. Místa je tam víc než dost. Jen runway má 3 KM :-) viz.  https://www.google.cz/search?q=leti%C5% … QsDl47M%3A

- = Prism Jazz ice = -
- = Prism Zephyr = -
- = R-sky Initial = -
- = Revolution EXP = -

9

Re: Jihlava 2016 - ANO/NE

Vyzera to velmi zaujimavo, take priestory ja mozem... smile Len je to straaasne daleko hmm

10

Re: Jihlava 2016 - ANO/NE

O Mimoni vím, jezdí se tam závody s draky (buggyny, prkna). Ale problém je, že to je pro některé daleko. Ze začátku jsme se kdysi shodli na tom, že Jihlava je asi tak uprostřed, tak celorepublikové srazy budeme dělat tam.

Minulý rok (2015) jsme to měli zadarmo, protože jsme se šešli dva a bylo dost mokro ;-)

11

Re: Jihlava 2016 - ANO/NE

Minulý rok (2015) jsme to měli zadarmo, protože jsme se šešli dva a bylo dost mokro ;-)

V tom pripade dufam ze to tento rok zadarmo nebude..:)

12

Re: Jihlava 2016 - ANO/NE

Ahoj Petr, březen skoncil, ako si sa teda rozhodol?

13

Re: Jihlava 2016 - ANO/NE

Rozhodl jsem se, že sraz zorganizuji. Nyní čekám na zprávu z Jihlavského letiště, kdy to bude možné a pak akci vyhlásím ;-)

14

Re: Jihlava 2016 - ANO/NE

juchů :-)

- = Prism Jazz ice = -
- = Prism Zephyr = -
- = R-sky Initial = -
- = Revolution EXP = -