1

Téma: 3.11.2013 společné létání s draky v Medlánkách v Brně

Zveme vás na letošní třetí společné létání v neděli 3.11.2013 ve 14 hod.
Sejdeme se u větrného pytle na letišti v Medlánkách (49°14'17.942"N, 16°33'19.294"E) v Brně.
Kdo pojede MHD tak vystoupit na zastávce Medlánky, autobus 41, 71 a pak asi 2 km pěšky nebo zastávka Řezáčova, trolejbus 36 a pak asi 1,5 km.
Přijďte všichni co jste si koupili draka nebo jej dostali a nevíte co s ním nebo by jste chtěli získat další informace, podněty a rady. Přijďte i vy, kteří již něco umíte, ať se můžete podělit se svými zkušenostmi s ostatními a případně se i něco přiučit.
Ukažme, že s draky se může doopravdy létat po celý rok.
Doufám, že přijde aspoň někdo, abych se tam sám nebál ;-)

Více info o minulých srazech ...

2

Re: 3.11.2013 společné létání s draky v Medlánkách v Brně

Podle předpovědí by mělo pršet. Tak uvidíme jak to dopadne.
Pokud nebude vyloženě lit, tak se budu snažit dorazit. V případě deště budu sedět asi tak do 14:30 na letišti v hospodě U vrtule. Tak pokud by jste někdo dorazili, tak můžeme aspoň pokecat a teoreticky vše probrat ;-)

3

Re: 3.11.2013 společné létání s draky v Medlánkách v Brně

Tak předpověď měla pravdu. Pršelo a nefoukalo. Přesto jsem vyrazil na letiště, protože dle radaru mělo okolo 15 přestat pršet a začít foukat. Seděl jsem tedy v hospodě na letišti a čekal. Volali mi někteří až z Boskovic, ale i z Brna, jestli ano nebo ne, ale nakonec jsme se domluvili že ne. Protože když zrovna volali, tak pršelo a nefoukalo. Ale nakonec přece jen přestalo okolo 14:45 pršet a začalo foukat. Tak jsem vyrazil sám a létal asi do 16. Vítr byl okolo 4-5 m/s, ale občas byl silnější poryv až okolo 7-8 m/s. A já jsem při mé smůle zlomil tyčku ;-(