DRACI.NET
 

Jít do obsahu fóra

DRACI.NET - diskuze

Diskuze o všem okolo draků, kitingu a powerkitingu

Nejste přihlášen. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte.


Odpovědět

Odpovědět

Vytvořit a poslat váš nový příspěvek

Můžete použít: BBCode Obrázky Smajlíky

Pole označena slovem %s musí být před odesláním formuláře vyplněny.

Povinné informace pro hosty


Požadované informace

Prohlédnout téma (nejnovější)

16

No mrknu na to. Moc děkuju Barte :-)

15

dafoemage napsal:

Holahej bando

má někdo tucha kde splašit náhradní tyčky na Revolution EXP kromě Německa ? 23 Euro za tyčku a 29 Euro za poštovné, což je hardcore. Je to 3X omotávaný carbon.

Možná ti to pomůže. Do CZ 19.90€ a komunikují v EN smile

https://www.boutiqueducerfvolant.com/en … -and-tubes

14

Ještě jsem našel to srovnání tuhosti tyček. https://kitelife.com/forum/topic/7329-c … omparison/
Nevím přesně která tyčka ti praskla, ale co jsem jenom krátce viděl v diskuzi tak lidi kombinujou i Revolution a skyshark rám, podle toho co jim pro daný vítr víc vyhovuje.
http://mysite444.byethost32.com/CarbonT … erties.xls

13

Ještě skusím kouknout někde po Ali jestli seženu 6.1 s tím že je mi jasný že jich budu muset mít s sebou na louce náhradní balík :-) Případně to origo :-)

12

Vnitřní průměr je jinej a je to jak říkáš. Novej rám a nebo originál. Nouzově výměna spojky nebo úprava kdy jí zbrousíš z 6.3 na 6.1.
Pokud do toho nechceš šahat tak bych hledal nejlevnější poštu a koupil originál a něco do zásoby.

11

Mňo zkoušel jsem tam nacpat p100 co mám doma ale bohužel jí nenavleču na konektor. Je moc těsná. Jak jsem koukal na https://goodwinds.com/catalogsearch/res … Shark+P100 tak by měly mít Sharky všechny stejný vnitřní průměr což mi nehraje do karet. To co píšou kluci v odkazu co jsi poslal je na SLE rám. Ten by podle všeho měl mít malilinko jiné trubky, takže u mě hrozí buď kompletní reframe nebo originál díl. Zatím to tak vypadá. Skusil jsem ještě napsat týpkům na Fracturedaxel forum tak snad bude nějaký tip na tyčku

10

První co mi vyhodil google bylo tohle. Chce to pročíst fóra a pak se rozhodnout. https://www.revkites.net/forum/topic/32 … ert-spars/

9

Prostě našel jsem http://www.awindofchange.com/product/rev-exp-leend.html  Trubka by měla být 3 wrap. (3 motaná, ovinutá)  Trubka co se mi zlomila má kolem sebe takový omot viz. http://www.thekiteshoppe.com/products.p … -Frame-Set když si klikneš na fotku, je tam vidět jak je to ovinuté. Otázka jestli jsou ty Sharky stejně pevné apod.

8

Původně jsem si myslel že chceš skysharky jak si psal že je to tyčka 3X, ale asi chceš tu originál. Kromě drachenmarkt jsem našel i tady ale zase ta pošta je vysoká https://www.wepaflyer.de
Pokud se nedomluvíš s Milanem, tak bych uvažoval o skysharku a zkusil napsat do kitehouse.de kolik chtěj za poštu. Nádhradu bych řešil tyčku o podobném průměru a váze. Bude to asi P300 nebo P400. Skysharky jsou v pohodě a stejně to asi nepoznáš. Zkusil bych hledat i na německém fóru drachenforum.de. Tam by i poradili kde koupit nebo čím nahradit.

7

Jj s Drachenmarkt je teď problém. To je jen eshop viď ? Kdyby měli kamennou prodejnu tak už vážně přemýšlím o tom si do nějakého deutch shopu dojet a koupit osobně a doufat že zvládnou anglinu, případně jen ukázat obrázek a domluvit se ruce-nohy :-D Skusím kouknout po nějakém shopu poblíž hranic ale zatím jsem nic takového nenašel. Psal jsem i Františkovi ale ten to řešil tak že objednal ze shopu tyčku za 22 a poštovné 30. Tomu bych se chtěl právě vyhnout ale asi jiná možnost nebude když potřebuju 1-2 tyčky. Řeším klasicky i peníze a origo tyčky na Rev EXP nemají v každém kite shopu

6

Nakupovali jsme v www.drachenmarkt.de ale oni nechtěj posílat do zemí kde se nemluví německy, protože je pro ně údajně problém řešit případné reklamace. Já to řešil tak že jsem nakupoval za víc jak 125€ kdy maj poštu v Německu zdarma a využil nějaké služby která ti to přiveze do Čech. Pak bylo poštovné kolem 300Kč což bylo v tom množství pro mě přijatelné. Varuju ale že tyhle služby co přeposílaj můžou být i rizikové a je na každém jestli to chce takhle řešit. Naposledy jsme to řešili s Milanem který má známého, který pracuje na pobočce v Německu a ten to pak poslal přes řidiče kamionu do Čech.
Jinak na prvního draka co jsem stavěl jsem nakupoval v kitehouse.de a tam bylo poštovné v pohodě ale menší výběr. Najde se ale v Německu víc e-shopů takže bych to nejdřív prošel a zkusil napsat. Většinou nemaj s angličtinou problém.
Mě se líbilo na drachenmarkt.de že maj velký výběr za dobré ceny a prodávaj i skyshark tyčky druhé jakosti za lepší ceny.
Tu druhou jakost tyček jsem pak našel i v tomhle e-shopu https://www.kitesandfunthings.com .
Kazovou tyčku P3X tam najdeš za 2,5$.
Tam jednou nakupoval jeden kluk ze Slovenska ,ale kolik dal za poštu nevím.

5

Jak to myslíš s tím protažením přes německou pobočku ?

4

Ahoj, akorát sem jdu napsat zda někdo neplánuje nějaký nákup, potřeboval bych trubku 6/4 exel.
a k tomu jednu 4/2 v délkách 1000mm. Přidám na poštovné, Případně to můžu protáhnout přes německou pobočku. Už jsme takhle jednou s Michalem nakupovali. Osobně ty trubky nepotřebuji ihned, na okamžitou opravu materiál mám. Potřeboval bych doplnit sklad s ND.

3

No na jednom shopu jsem zadal do adresy že to chci do ČR a připočítalo se hned poštovné tak myslím že problém nebude. Otázka zdali by někdo něco chtěl

2

Michal tady psal
http://diskuze.draci.net/post1841.html#p1841
o možnosti nakoupení v USA. Otázkou je to poštovné.

Na druhou stranu, třeba by se ještě někdo přidal a tím by se cena poštovbného podělila.

Jen mám obavu, co jsem se díval na ty USA stránky, že neposílají do Evropy. Asi by stálo za to, tam napsat a zeptat se.